Potřebuji COM port pro aplikaci MS-DOS

I v dnešní době se stále používají starší 16-bitové programy napsané původně pro MS-DOS. Jedná se například o ovládací aplikace ke starším elektronickým zařízením, které jsou ještě plně funkční, ale už se nevyrábějí, nebo neni potřeba kupovat novou verzi.

Taková stará aplikace samozřejmě musí být spuštěna pod Windows. Ale ani v tom případě mnoho levných čínských převodníků USB-RS232, které můžete běžně zakoupit v obchodě s počítači, nepracuje správně.

Převodník USB-RS232, který opravdu funguje

Převodník USB-RS232 od světové jedničky, společnosti FTDI, která se mnoho let specializuje na sběrnici USB, je dodáván s kvalitními ovladači a funguje také s aplikacemi napsanými pro MS-DOS, pokud je spouštíte pod Windows.

Převodník USB-RS232, který opravdu funguje

Pozor, 16-bitové aplikace pro MS-DOS nefungují v 64-bitových Windows. Tyto aplikace musíte provozovat výhradně pod 32-bitovými Windows.

Stránka převodníku USB-RS232

Záruka vrácení peněz pro všechny

Tento převodník opravdu funguje! Samozřejmě chápu vaše obavy, zvláště pokud již máte špatné zkušenosti s nekvalitními převodníky. Nejste první ani poslední. Riziko ovšem nechte na mně!

Pokud převodník USB-RS232 nebude fungovat z jakéhokoliv důvodu a rozhodnete se jej vrátit do 14 dnů, obdržíte své peníze zpět bez ohledu na to, zda objednáváte jako spotřebitel, podnikatel nebo společnost.